KONTRAST A A A

Nic się nie stało

Nic się nie stało

Nic się nie stało

Kup bilet

Spektakl NIC SIĘ NIE STAŁO powstaje z pasji i miłości do futbolu.

Jest hołdem złożonym kultowym postaciom polskiej piłki – opowieścią o zawodowej i życiowej drodze piłkarzy, zawsze niełatwej, często też obfitującej w dramatyczne wydarzenia. Ernest Wilimowski rozdarty między polską i śląską tożsamością, szantażowany przez niemiecką III Rzeszę, Kazimierz Deyna – geniusz środka pola, piłkarz wyklęty, uwielbiany i znienawidzony, Zbigniew Boniek ze swoim "niepoprawnym" temperamentem, Emmanuel Olisadebe, nasz „biało – czerwono – czarny”, pierwszy czarnoskóry zawodnik w historii kadry narodowej, Robert Lewandowski, tytan pracy w drodze do międzynarodowego sukcesu, czy Ewa Pajor, prawdziwa gwiazda światowej kobiecej piłki nożnej.
No i legendarni trenerzy, ekscentrycy i motywatorzy: Kazimierz Górski, Janusz Wójcik czy Jacek Gmoch.
Wreszcie kibice są także bohaterami naszego show, pełni miłości, entuzjazmu, poświęcenia. Zawsze wierni, nawet po przegranych meczach śpiewający: Polacy, nic się nie stało! No i oczywiście znający się na piłce i strategii lepiej niż wszyscy trenerzy i działacze razem wzięci!
Chcemy tą opowieścią zintegrować wszystkich wokół pasji jaką jest piłka nożna, dotrzeć do jej miłośników, ale też zarazić tą historią tych nieprzekonanych. Także kobiety, które dotąd nie uczestniczyły w wydarzeniach sportowych, szczególnie te, które nie wykazują zrozumienia dla piłkarskich pasji swoich mężczyzn. Również kibicowanie z dziećmi świetnie wpływa na więzi rodzinne, dziecko uczy się przeżywać nie tylko zwycięstwa, ale i porażki.
Święto niepodległości i zbliżająca się inauguracja Mundialu w Katarze wydają się idealną datą dla naszej opowieści.

14/10
GODZ. 16:00 https://bilety.copa.pl/event/view/id/314574
GODZ. 19:00 https://bilety.copa.pl/event/view/id/314575
OBSADA:
Zofia ZBOROWSKA
Michał ŻURAWSKI / Michał CZERNECKI
Piotr GŁOWACKI / Jędrzej WIELECKI
Maciej ZAKOŚCIELNY
Marcin KORCZ
Jakub SASAK
Jędrzej HYCNAR